AFFS: http:// Alice, http:// Natalli, http:// Klyko, http:// baska003,
http:// Janka, http:// *OlííS*, http:// Ajka, http:// Wyhi™
Reklamy SEM
Reklamy: http:// E.styl, http:// Dommie, http:// E-styl 2, http:// Monny

Reklamy

Monny

22. května 2009 v 20:02 | NeSa©
Tak a je tu další kdo chtěl reklamu.... Tentokrát to je Monny.... A jn tak náhodou má blog propagující ruční výrobu.... Sice toho tam zatím moc nemá... Stávkuje jí počítač.... Takže si tam nemůže stáhnout foto.... Ale já doufám, že se to časem změní..... Takže jestli nevíte coby tak se jukněte Sem.... Tak si to užijte:)

E-styl 2

21. května 2009 v 21:33 | NeSa©
Tak, ale tohle už vážně není možný... Mám pocit, že je to tady jak na válečnym poli... Dalším zájemcem o reklamu neni nikdo jine než člověk s blogem o špercích ruční výroby... Tak ale te´d už opravdu nevim kam dřív skočit... Ale teď k věci... Jak už jsem řekla je tady další blog o špercích tak určitě koukněte Sem.... Mno teď teda doufám, že sem bude chodit dostatek lidí a budou ty stránky trochu střídat... Tak si užijte vybírání:)))

Dommie

21. května 2009 v 21:28 | NeSa©
A je tu další pro koho dělám reklamu.... Tak se koukejte juknout Sem jinak se budu zlobit.... K mému údivu to je zase blog nabízející ručně vyrábné šperky... Teď tedy řešim velký dilema a to kam si to jít pořádně prohlídnout dřív.... Ale vy určitě neváhejte a jděte to tam totálně vykoupit....:) Tak doufám, že tahle rubrika má cenu!!!!:)

E.styl

21. května 2009 v 21:19 | NeSa©
Tak a máme tady prvního zájemce o reklamu. Tenhle blog je jen o prodeji náušnic a jiných šperků ruční vyroby. Hend bych si jedny náušnice koupila, kdybych ovšem měla dírky... ale o to tady nejde takže pokud scháníte nějaký originální šperk určitě jukněte Sem

Chceš Reklamu??????

21. května 2009 v 21:15 | NeSa©
Tak jsem se rozhodla, že na blogu udělám rubriku jenom s reklamama. Tak pokud byste měli zájem tak pište, ale jenom sem!!!!!
 
 

Reklama
Reklama