AFFS: http:// Alice, http:// Natalli, http:// Klyko, http:// baska003,
http:// Janka, http:// *OlííS*, http:// Ajka, http:// Wyhi™
Reklamy SEM
Reklamy: http:// E.styl, http:// Dommie, http:// E-styl 2, http:// Monny

NEWS

Ikonky Tohoto Blogu!!!!!

24. června 2009 v 17:36 | NeSa©

Hiatus!!!!!

21. června 2009 v 20:31 | NeSa©
Hiatus!!!!! Až do odvolání
omlouvám se, ale jak jste si všimli poslední dobou toho sem moc nepřibylo, protože jsem neměla čas a nebylo o čem psát.... Všechny seriály začnou až po prázdninách a to se vrátím i já.... Možná jsem časem občas něco přidám, ale není to jistý..... Prosím všechny AFFS aby si mě nemazali.... Já se vám vrátím.... Tak zatím NeSa©

I´m sorry...

7. června 2009 v 19:57 | NeSa©
Chtěla bych se všem omluvit, že minulý týden sem nic neořibylo..... Odjela jsem do Anglie a nějak jsem to sem zapomněla napsat..... Ach ta SKLERÓZA...... Možná sem dám časem nějaký fotky... To ještě uvidím.... Hlavně bych vás chtěla poprosit, abyste si mě hned nemazali.... Teď už tu budu zase pravidelně.... Tak doufám, že to pochopíte:)

Příští rok na The CW

22. května 2009 v 20:17 | NeSa©
Televize The CW pronajala tento rok nedělní vysílací slot MRC, ale po neůspěchu této dohody si bude muset CW obstarat další 3 hodiny programu, a proto nám přibydou nějaké seriály. Tady je seznam zatím oznámených seriálů. The CW dala zelenou jen natočením pilotním dílům, takže to neznamená, že všechny seriály se budou vysílat
Melrose Place:
Po úspěchu 90210 na nás The CW chystá další starou klasiku. Seriál už má obsazené dvě postavy. První z ních je Michael Rady ze seriálu Swingtown, který ztvární postavu Jonase Millera, který se sanží stát se režisérem, a druhou je herečka Katie Cassidy, kterou si můžeme pamatovat z minulé série Supernaturalu, kde hrála démonku Ruby. Seriál budou řídit 2 producenti Smallvillu Darren Swimmer & Todd Slavkin.
Lightning Years:
Tento seriál vypráví příběh o dívce, která utekla z dětského domova. Casting ani další podrobnosti zatím nejsou dostupné.
Spin-Off seriálu Gossip Girl:
Pro ty, kteří nevědí, co je to spin-off, tak to sem raději napíšu. Spin-off je něco jako odnož seriálu. Z původního seriálu se vytrhne jedna postava nebo se na podobném principu dá napsat obdobný seriál. Typickým spi-offem je např seriál Private Practice, ve kterém se jedna postava odtrhla od seriálu Grey's Anatomy, a vznikl tak nový seriál. Ale teď zpět k tématu. Seriál by se zaměřoval na postavu Lily Van Der Woodsen, ale když byla ještě mladá. Takže je zřejmé, že seriál bude zasazen do 80. let. Roli mladí Lily získala herečka Brittany Snow. Krysten Ritter známá ze seriálu Veronica Mars nebo Gilmorova děvčata ztvární její starší sestru, ke které se Lily přestěhuje od rodičů. Pilotní díl bude odvysílán již 11. ktětna tohoto roku.
Vampire Diaries:
Tento seriál by se měl držet knižních předloh autorky L. J. Smith, které začaly být publikovány již v roce 1993. Příběh sleduje život hrdinky Eleny a dvou upírích bratrů, kteří našli v Eleně zalíbění. Jeden z bratrů stojí na straně dobra, zatímco druhý na straně zla. Bratři jsou ve válce o duši Eleny, její rodiny a jejích přátel. Herec Steven McQueen byl obsazen do role mladšího bratra Eleny, Jeremyho.
The Body Politics:
Poslední oznámený seriál se odehrává ve Washingtonu D.C. a sleduje osudy mladých žen, které sem přijely kvůli práci pro senátora.
 
 

Reklama
Reklama