AFFS: http:// Alice, http:// Natalli, http:// Klyko, http:// baska003,
http:// Janka, http:// *OlííS*, http:// Ajka, http:// Wyhi™
Reklamy SEM
Reklamy: http:// E.styl, http:// Dommie, http:// E-styl 2, http:// Monny

Blair Waldorf

Leighton Meester exkluzivně: Ve studiu s Gossip Girl star!

5. května 2009 v 14:36 | NeSa©
EW se nedávno zapletli s Gossip Girl hvězdou Leighton Meester v nahrávacím studiu, kde pracuje na jejím dosud neznámém debutovém albu (její první singl je naplánován na Červenec). Herečka je nejznámější rolí mrchy Blair Waldorfové, a říká že album bude mít electro-popové písně. Pracuje s producenty Kenna (Lupe Fiasco, JoJo) a Polow da Don (The Pussycat Dolls, Fergie). "Budou to velmi popové písničky," říká. "Můžete je slyšet v rádiu, můžete je poslouchat v autě a nebo můžete na ně tančit."
Meesterová nám nabídla exkluzivní poslech třech potenciálních písniček z alba. "Push and Pull" je elegantní hymna o vytváření vztahů; říká, že tahle písnička "jí vzala dech." O písničce "Almost Perfect," říká, že zpomalila z electro-popu na rozebranou baladu bědování mileneckých lží. Písnička končí s neomaleným vyplivováním, "F- you." "Tohle je to, co nazýváme adlib [tohle slovo fakt nevím, kdyžtak mi to napište]," říká. Pak tam je pulsující "Lights Out," produkovaná J.R. Rotem (Britney Spears), kterému se její zpívání velmi líbí, "Nevypínej světla/Vsadím se, že to rád pozoruješ." Když příjde na námět, hraje si Meesterová na stydlivou. "Kdo ví, o čem to mluvím? Všechno to jsou metafory." Možná se ptáte, ona jednoduše chce někoho se lžičkou [omlouvám se, ale jiný překlad mě nenapadá]? "Nebo vidlička." Přesně tak, "tohle je poněkud sexuální nádech hodně písní," říká. "Jsem dospělá žena (smích)."
23 letá herečka aktuálně začíná nahrávat její album. Některé z jejich prvních písniček, jako cover "Bette Davis Eyes," vypuštěný na webu. Meesterová si není jistá, jestli dodělá album. "Ještě to řeším," říká. "Miluju písničky a miluju ten pocit z nich. To je, co cítíte při odpočinku, a album takové bude." Jedna věc je jistá: odhalí některé intimní detaily z jejího milostného života? "Byla jsem hodně skrz co se týče lásky," říká. "Když zpívám píseň, vidím někoho konkrétního. Většinou vidím muže." Kterého muže? hezká zkouška: Meesterová nechce moc hovořit (údajně se setkali díky GG- herec Sebastian Stan).
To ukazuje, že Meesterová milovala hudbu už velmi mladá. "Vzpomínám si, že jsem byla jako malá v potravinách s mou mamkou, když jsem uslyšela 'I Will Always Love You,' říká. "Musela jsem mít 3 nebo 4, a šla jsem, "Mami z tohohle mi běhá mráz po zádech.' milovala to, "Takovou hudbu budu dělat.' Miluju to."
Meesterová také trávila léto přerušeně natáčením singlu White Female- thriller The Roommate, inspirován hudebními giganty. "Opravdu miluju Madonnu, Cyndi Lauper, a Debbie Harry," říká herečka. "Gwen Stefani a Fergie taky. Jsou to velmi silné ženy a mají kompletně jedinečné písně." Meesterová také říká že vyžlábkuje Ladyhawke a Australskou skupinu Empire of the Sun. "Byla jsem v Paříži a poslouchala [jejich singl 'Walking on a Dream'] 40krát za den. Miluju je." Cobra Starship je další skupina, které Meesterová fandí a aktuálně nahrává písničku, napsanou společně s Americkým idolem soudu Karou DioGuardi, s rockery (také společně natáčejí videoklip). Další jedna osoba, se kterou by chtěla opravdu pracovat je GG hvězda Ed Westwick. "Chtěla bych s ním spolupracovat. Velmi jsem o tom přemýšlela, jak jde vidět. On je velmi talentovaný."

Gossip Girl, kterou k nenávisti milujete

5. května 2009 v 14:23 | NeSa©Leighton Meester má sexy kluka, připravované album a nastartovanou kariéru. Jo, a pšššt... vážně není taková kráva.

Na mícto schůzky (Bottega Caffe) přichází Leighton v retro botech Nike, úzkých džínách, černém svetříku, slunečních brýlích a bez make-upu ! ,,Mimo práci se vůbec nemaluji. Mohla bych pak zapomenout jak vypadám a mně se líbí, jak vypadám bez make-upu." Nezní to překvapivě nepovýšeně ?

Včera si koupila burger a sledovala Sám doma 2 se svým kamarádem. Ale jinak není domácí typ. V rubrikách časopisů se o ní píše jako o známé pitím panáků tequilly a navštěvováním nočních klubů. ,,Ta ďábelská část Blair ve mně je, ale hrát ji je něco jako terapie. Dělám věci, které by nikdo v opravdovém životě neudělal."
Leighton říká, že jí nonstop pronásledování časopisy nevadí. ,,V tomhle světě o tobě chtějí vědět všchno, mně to přijde zábavné. Lidé o mně hodně spekulují a říkají, že musí existovat nějaká opravdová skutečnost. " Najednou zesmutní a málem neslyším její zamumlání: ,,Možná jsem moc nudná." Z Leighton se stal emo ?!
 
 

Reklama
Reklama