AFFS: http:// Alice, http:// Natalli, http:// Klyko, http:// baska003,
http:// Janka, http:// *OlííS*, http:// Ajka, http:// Wyhi™
Reklamy SEM
Reklamy: http:// E.styl, http:// Dommie, http:// E-styl 2, http:// Monny

Leighton Meester exkluzivně: Ve studiu s Gossip Girl star!

5. května 2009 v 14:36 | NeSa© |  Blair Waldorf
EW se nedávno zapletli s Gossip Girl hvězdou Leighton Meester v nahrávacím studiu, kde pracuje na jejím dosud neznámém debutovém albu (její první singl je naplánován na Červenec). Herečka je nejznámější rolí mrchy Blair Waldorfové, a říká že album bude mít electro-popové písně. Pracuje s producenty Kenna (Lupe Fiasco, JoJo) a Polow da Don (The Pussycat Dolls, Fergie). "Budou to velmi popové písničky," říká. "Můžete je slyšet v rádiu, můžete je poslouchat v autě a nebo můžete na ně tančit."
Meesterová nám nabídla exkluzivní poslech třech potenciálních písniček z alba. "Push and Pull" je elegantní hymna o vytváření vztahů; říká, že tahle písnička "jí vzala dech." O písničce "Almost Perfect," říká, že zpomalila z electro-popu na rozebranou baladu bědování mileneckých lží. Písnička končí s neomaleným vyplivováním, "F- you." "Tohle je to, co nazýváme adlib [tohle slovo fakt nevím, kdyžtak mi to napište]," říká. Pak tam je pulsující "Lights Out," produkovaná J.R. Rotem (Britney Spears), kterému se její zpívání velmi líbí, "Nevypínej světla/Vsadím se, že to rád pozoruješ." Když příjde na námět, hraje si Meesterová na stydlivou. "Kdo ví, o čem to mluvím? Všechno to jsou metafory." Možná se ptáte, ona jednoduše chce někoho se lžičkou [omlouvám se, ale jiný překlad mě nenapadá]? "Nebo vidlička." Přesně tak, "tohle je poněkud sexuální nádech hodně písní," říká. "Jsem dospělá žena (smích)."
23 letá herečka aktuálně začíná nahrávat její album. Některé z jejich prvních písniček, jako cover "Bette Davis Eyes," vypuštěný na webu. Meesterová si není jistá, jestli dodělá album. "Ještě to řeším," říká. "Miluju písničky a miluju ten pocit z nich. To je, co cítíte při odpočinku, a album takové bude." Jedna věc je jistá: odhalí některé intimní detaily z jejího milostného života? "Byla jsem hodně skrz co se týče lásky," říká. "Když zpívám píseň, vidím někoho konkrétního. Většinou vidím muže." Kterého muže? hezká zkouška: Meesterová nechce moc hovořit (údajně se setkali díky GG- herec Sebastian Stan).
To ukazuje, že Meesterová milovala hudbu už velmi mladá. "Vzpomínám si, že jsem byla jako malá v potravinách s mou mamkou, když jsem uslyšela 'I Will Always Love You,' říká. "Musela jsem mít 3 nebo 4, a šla jsem, "Mami z tohohle mi běhá mráz po zádech.' milovala to, "Takovou hudbu budu dělat.' Miluju to."
Meesterová také trávila léto přerušeně natáčením singlu White Female- thriller The Roommate, inspirován hudebními giganty. "Opravdu miluju Madonnu, Cyndi Lauper, a Debbie Harry," říká herečka. "Gwen Stefani a Fergie taky. Jsou to velmi silné ženy a mají kompletně jedinečné písně." Meesterová také říká že vyžlábkuje Ladyhawke a Australskou skupinu Empire of the Sun. "Byla jsem v Paříži a poslouchala [jejich singl 'Walking on a Dream'] 40krát za den. Miluju je." Cobra Starship je další skupina, které Meesterová fandí a aktuálně nahrává písničku, napsanou společně s Americkým idolem soudu Karou DioGuardi, s rockery (také společně natáčejí videoklip). Další jedna osoba, se kterou by chtěla opravdu pracovat je GG hvězda Ed Westwick. "Chtěla bych s ním spolupracovat. Velmi jsem o tom přemýšlela, jak jde vidět. On je velmi talentovaný."

EW recently caught up with Gossip Girl star Leighton Meester in the recording studio, where she's working on her still-unnamed debut album, due this fall (her first single is slated for July). The actress, who's best known for her bitchy-one liners as Blair Waldorf, says the album will have an electro-pop sound, and she's working with producers like Kenna (Lupe Fiasco, JoJo) and Polow da Don (The Pussycat Dolls, Fergie). "It's very pop," she says. "You can listen to it on the radio. You can listen to it in your car. You can dance to it."
Meester offered us an exclusive listen to three of the album's potential tracks. "Push and Pull" is an elegant anthem about making a relationship work; she says the song "takes my breath away." On "Almost Perfect," she takes a break from electro-pop for a stripped-down ballad lamenting a lover's lies. The song ends with Meester bluntly spitting, "F- you." "That was what we call an adlib," she says. Then there's the pulsing "Lights Out," produced by J.R. Rotem (Britney Spears), which has her singing very un-CW things like, "Don't turn the lights out/I bet you like to watch." Meester plays coy when it comes to the subject matter. "Who knows what I'm talking about? Everything is kinda in metaphors." Maybe, we ask, she simply wants someone to spoon with? "Or fork." Even so, "there is somewhat of a sexual undertone to a lot of songs," she says. "I'm a grown woman [laughs]."
The 23-year-old actress actually began recording her music without a major-label deal. Some of her early tracks, like a cover of "Bette Davis Eyes," leaked onto the web, but Meester isn't sure if they'll make the album. "I'm still figuring it out," she says. "I loved the song and I loved the feel of it. That's what the feel of the rest of the album is gonna be." One thing's for certain: it will reveal some intimate details of Meester's love life. "I've been through a lot as far as love," she says. "When I'm singing a song, I picture somebody in particular. A lot of it is to a guy." Which guy? Nice try: Meester won't spill (the actress had reportedly been dating her GG co-star Sebastian Stan).
It turns out Meester has loved music from a very young age. "I remember I was in the grocery store with my mom when I was little and I heard 'I Will Always Love You,' " she says. "I must have been 3 or 4, and I went, 'Mom, that made my back tingle.' She was like, "That's what music is supposed to do.' I loved it."
Meester, who will also spend her summer hiatus shooting the Single White Female-esque thriller The Roommate, has been inspired by some musical giants. "I really love Madonna, Cyndi Lauper, and Debbie Harry," says the actress. "Gwen Stefani and Fergie, too. They're very strong women and have a completely unique sound." Meester also says she's been grooving to Ladyhawke and Australian band Empire of the Sun. "I was in Paris and I listened to [their single 'Walking on a Dream'] like 40 times a day. I love them." Cobra Starship is another band that Meester enjoys, and she actually recorded a song, co-written by American Idol judge Kara DioGuardi, with the rockers (they're also shooting a video together). One other person she really wants to work with? Her GG co-star Ed Westwick. "I would love that. I've thought about it a lot, so we'll see. He's very talented."
http:// zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama