AFFS: http:// Alice, http:// Natalli, http:// Klyko, http:// baska003,
http:// Janka, http:// *OlííS*, http:// Ajka, http:// Wyhi™
Reklamy SEM
Reklamy: http:// E.styl, http:// Dommie, http:// E-styl 2, http:// Monny

Gossip Girl, kterou k nenávisti milujete

5. května 2009 v 14:23 | NeSa© |  Blair WaldorfLeighton Meester má sexy kluka, připravované album a nastartovanou kariéru. Jo, a pšššt... vážně není taková kráva.

Na mícto schůzky (Bottega Caffe) přichází Leighton v retro botech Nike, úzkých džínách, černém svetříku, slunečních brýlích a bez make-upu ! ,,Mimo práci se vůbec nemaluji. Mohla bych pak zapomenout jak vypadám a mně se líbí, jak vypadám bez make-upu." Nezní to překvapivě nepovýšeně ?

Včera si koupila burger a sledovala Sám doma 2 se svým kamarádem. Ale jinak není domácí typ. V rubrikách časopisů se o ní píše jako o známé pitím panáků tequilly a navštěvováním nočních klubů. ,,Ta ďábelská část Blair ve mně je, ale hrát ji je něco jako terapie. Dělám věci, které by nikdo v opravdovém životě neudělal."
Leighton říká, že jí nonstop pronásledování časopisy nevadí. ,,V tomhle světě o tobě chtějí vědět všchno, mně to přijde zábavné. Lidé o mně hodně spekulují a říkají, že musí existovat nějaká opravdová skutečnost. " Najednou zesmutní a málem neslyším její zamumlání: ,,Možná jsem moc nudná." Z Leighton se stal emo ?!


Dětství Leighton nebylo tak šťastné. Její matka jí měla v době, kdy si odpykávala trest v Texasu za kupčení s drogami. Dokud nemohla jej matka, starala se o Leighton babička na Marco Island, na Floridě. ,,Máma toho před porodem hodně zažila a já ji za to nemůžu soudit. Ona a můj otec jsou dobří lidé. " Tuhle historii už vyprávěla. ,,Hele, mohla jsem skončit hůř. "

Leighton věděla už odmala, že chce hrát. Koukala jsem se na televizi a uvědomila si, že ti lidé hrají. Zní to jako nejvtipnější věc na světě. " V devíti letech začala hrát v místních představeních a pak potkala jednoho manažera, který jí pomohl odjet do New Yorku a začít tam s něčím větším. Po několika letech, kdy se objevila v seriálech Dr. House nebo Entourage, se z ní stala Blair. producenti ji dlouho sledovali.

Fanouškovská základna je totálně posedlá drby typu: Jsou Blake a Leighton přítelkyně nebo ne ? (Pravda je, že spolu ven moc často nechodí, ale Leighton žádné nepřátelství nepotvrdila. ) Opravdu se narodila ve vězení ? (Ne, v nemocnici.) Zasnoubila se tajnš se svým přítelem ? (Odpověď: Čtěte dál.)

Za to, že se Blair tak chová může její otec, který ji odkopl, matka, která ji přehlíží u mučivý vztah s Chuckem Bassem. Ed Westwick, který ho hraje, říká. ,,Leighton hraje tak dobře potvory, protože je stejná. " Nastane ticho. Ed se rozesměje. ,,Dělám si srandu ! Dělá to dobře, protože ji to baví. " Herci z Gossip Girl jsou fakt vtipálci.

Leighton naprosto chápe přitažlivost vztahu Blair a Chucka. ,, Chuck zná temné stránky Blair a to ho přitahuje. Ale nejlepší na tom je, že je realistický. Lidé spolu málokdy chodí nějakou dobu a pak se pomalu zamilují. Začnou tím, že se jednou v noci dají dohromady. Je těžké ěkoho doopravdy poznat, a pak si uvědomíte, že jste zamilovaní. "

Zatímco o svém vztahu s hercem Sebastianem Stanem mlčí, připouští, že Chuck není její typ. ,,Nejsem na bad boye. Myslím, že ten výraz je hloupý. Kluk, který tě podvádí nbo se k tobě chová hnusně ? Co to je ?" Ona ví, co chce. ,,Ve vztazích se teď chovám dospěle. Chci kluka, k e kterému můžu vzhlížet. "

Nabízí se zde otázka: Je zamilovaná ? ,,Neměla sem moc kluků, ale jsem zamilovaná. Je to nevysvětlitelná chemie. Pořád se musíš na něj koukat. " Zčervená a kousne se do rtu, zdráhá se pokračovat. ,,Nikdy jsem se nezamilovala hned na první pohled. Vždycky mám strach říct Miluji tě příliš brzy, protože to hodně znamená. " Takže byly drby o Sebastianovi pravdivé ? Vůbec ne.

Momentálně má hlavní roli ve filmu The Roomate, který se objeví příští rok. Soustředí se také na své album (zde si můžete poslechnout, jak zpívá). Také vymalovává svůj byt. Nastěhovala se před rokem, ale ve svém nabytém diáři dosud nenašla čas. ,,Doposud jsem mívala spolubydlící, teď bydlím sama a je to ten nejlepší pocit na světě."
http:// zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klyko klyko | Web | 5. května 2009 v 18:51 | Reagovat

moc hezkej rozhovor
Je fakt super =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama